Máme se očkovat?

08.06.2021

Covid 19 obrátil životy mnoha lidí naruby a jsme rádi, že již ztrácí dech. Profesor Pirk to vysvětluje tak, že mu začíná docházet žrádlo. Část lidí nemoc překonala, někteří bohužel podlehli a již nejsou ve hře a neustále také rostou počty očkovaných. A právě otázka vakcinace je v našich kruzích předmětem sporu. Leo Pavlík od počátku považuje za bezpečný Sputnik, protože je vytvořen klasickou technologií, obsahuje virus. Zásadní nedůvěru má k experimentálním vakcínám vytvořeným na bázi mRNA. Sám se očkovat nenechal a nenechá. Máme i jednu klasicky smýšlející lékařku, ta by nám Sputnik ráda píchla, ale jak je známo, ministr Hamáček z Moskvy nic nepřivezl, on tam ani neletěl.

Tak jsem se musel rozhodnout co dál. Našim rodovým problémem jsou plíce, zemřel takto můj otec i jeho otec a návštěvy RTG oddělení patří k nesmrtelným zážitkům mého časného dětství. Pobyt na plicní ventilaci by asi byl moje konečná. Navíc kdysi pravila jedna jasnovidná žena, že moje síla je v horních čakrách, zásadní slabinu představuje čakra kořenová. To člověka nepotěší, ale co dělám kinezku, nastala zásadní změna, již nechořím. Sputniku jsme se nedočkali a tak jsme se s manželkou nechali vakcinovat Pfizerem, co nám poslal bílý otec z Washingtonu.

Jenže pak přišla jedna alternativně laděná klientka a ta se podivila, že jsem očkování vůbec podstoupil. Mám prý vysokou vibrační úroveň a Covid napadá jen osoby s nízkou úrovní vibrací. Já nevím, sám se neslyším a jsou ty vibrace vůbec stabilní? Jsem z Moravského Slovácka, mám v sobě divokou krev a přicházejí situace, kdy můj krevní tlak letí vzhůru. Co když v tu chvíli padají vibrace dolů a právě na tento okamžik ten zákeřný virus číhá? Také nejsem žádný asketa, dám si umírněně maso i alkohol a sem tam ulítne nějaké to neslušné slovo. Na titul svatého muže nemohu aspirovat, odsud záchranu nečekám.

Kamarád Leo moje rozhodnutí okomentoval, že jsem se stal dobrovolně pokusným králíkem, protože nikdo neví, co ta genová vakcína s člověkem v dlouhém horizontu udělá. No jasně, ale můj dlouhý horizont není zas až tak moc dlouhý. Lze spoléhat na sílu čaker a vibrace, ale nikdo nám nedá záruku. To ovšem platí i o očkování. Tak se moji milí musíte opět rozhodnout sami.