Fantom

21.06.2022

Za dveřmi je Fantom

Každá návštěva přátel člověka nepotěší a to platí i pro kineziologii. Manželská dvojice absolventů našich kurzů přišla s žádostí o pomoc, protože se dostali do konfliktu se zákonem. Mají totiž sousedy, kteří se údajně věnují satanismu a oni se Satanem ze všech sil bojovali. Vysloužili si za to policejní vyšetřování, obvinění z nebezpečného pronásledování a soudem vyslovený zákaz přibližovat se k členům satanistické rodiny. Paní navíc musela podstoupit vyšetření u psychiatra. Zvažovali možnost podání odvolání proti rozsudku okresního soudu a očekávali moji podporu.

Satanisté způsobovali našim kamarádům četná příkoří. Paní má na těle stopy ohně, jednou na ně zase vyslali mrak škodlivé energie, udělalo se jim z toho velice zle. Také je sousedi odposlouchávají přes rozsvícené žárovky. Pokud si manželé chtějí říct něco důvěrného, musí vždy zhasnout světlo. Všechno si testovali a je to čistá pravda, jenže jim policie a soud nevěří a mají je za blázny. Požádali, abych vše testoval já a jejich pravdu tak nezvratně potvrdil. S velkými rozpaky jsem vyhověl a samozřejmě jsem vše našel jako naprostý nesmysl.

Jak se ti nešťastníci dostali na scestí? Oni od počátku nepoužívali svalový test správných způsobem. Zbavovali se odpovědnosti za svá rozhodnutí, nahrazovali jím vlastní myšlení. Celý život mají hospodářství a přesto si takto zjišťovali, jestli mají okopávat brambory, nebo jít do řepy. Také například nacházeli v pozadí svých zdravotních obtíží působení jiných lidí. A jak říká Leo Pavlík, blbá otázka přináší blbou odpověď. Tímto problémem se v teoretické rovině zbývá i velký český mystik Eduard Tomáš v pojednání o magii. Špatný mág se může podle jeho názoru napojit na pásmo Fantomů, což jsou rozpadající se zbytky vášní a negativních myšlenek. Získává tak zavádějící informace. Do takového područí se naši kamarádi nejspíše dostali. Podání odvolání jsem samozřejmě nedoporučil.

Myšlenky mají velkou sílu a energetickou podstatu, jsou schopny transformace. Oba manžele přivedl Fantom do neštěstí, ale vina je výhradně na jejich straně. Důvěřujte svalovému testu a nepochybujte, že jsme správně vedeni. Vše však kontrolujte kritickým rozumem a pokud vám říká, že je něco nesmysl, tak to nejspíše nesmysl je. Možná právě v takové chvíli Fantom zkouší vaši ostražitost.

Je za dveřmi Fantom? Jen pro toho, kdo nepoužívá rozum a je vybaven odpovídající dávkou naivity.